Personalizētas karikatūras pasūtīšana

Mūsu darbnīcā izgatavojam krāsainas un melnbaltas. karikatūras. Atkarībā no kompozīcijas un attēloto personu skaita formāts var būt A4, A3, A2. Ja pie mums pasūtīto karikatūru esat iecerējis pārnest uz T-kreklu, krūzīti, kalendāru vai vienkārši ievietot rāmītī, tad piemērota būs karikatūra, kas zīmēta ar roku klasiskā paņēmienā (ar krāsām vai tušu) uz papīra. Jūs to saņemsiet digitālā formātā (uz e-pastu vai ierakstītu CD).

A4 formāta karikatūrā ietilpst ne vairāk kā divu cilvēku tēli. Ja karikatūras kompozīcijā plānots izmantot lielu daudzumu papildu elementu un vairāk nekā vienu cilvēka tēlu, tad jāizvēlas A2 vai A3 formāta papīrs. Formāts A4 šajā gadījumā nebūs piemērots.

A3 formātā harmoniski var attēlot četrus cilvēkus un minimālas kompozīcijas detaļas. A3 formātā, attēlojot vienu vai divus cilvēkus, rodas iespēja kompozīciju papildināt ar tādiem elementiem, kā, piemēram, mašīna, jahta, dzīvnieki, dabas skati vai kas cits.

Karikatūra A2 formātā būs piemērota tiem, kas vēlas pasūtīt liela izmēra cilvēka tēlu ar daudziem papildu kompozīcijas elementiem vai arī ar lielāku skaitu cilvēku (maksimums 8 – 10).

Individuāli tiek izskatīts variants, ja vēlaties pasūtīt cilvēku grupas (vairāk par 10) karikatūru uz A1 formāta papīra.

A4 melnbalta karikatūra

1 persona
A4 melnbalta karikatūra

2 personas
A2 krāsana karikatūra

8 personas
A3 melnbalta karikatūra

4 personas
A2 krāsaina karikatūra

1persona
A2 melnbalta karikatūra

8 personas
A1 melnbalta karikatūra

30 personas
Digitāla karikatūra
Copyright 2010 IK Bulikina-Art