Kā pasūtīt

Lai veiktu portreta, šarža vai gleznas pasūtījumu:

Sazinieties ar mums pa tālruni 29246341, atsūtot e-pastu uz julija@bulikina-art.lv, vai arī pa Skype: julija0811 My status un paziņojiet, kādu mākslas darbu Jūs vēlētos pasūtīt.

Kad būsim vienojušies par sižetu, par to, kādā formātā un tehnikā tiks izpildīts darbs, kā arī par samaksu, Jūs mums nosūtīsiet fotogrāfiju uz iepriekš minēto e-pastu julija@bulikina-art.lv vai Skype: julija0811. Mēs ņemsim vērā visas Jūsu vēlmes un idejas, ko vēlēsieties redzēt savā pasūtījumā.

Fotogrāfija, kas ir piemērota zīmējuma izveidošanai:

Fotogrāfija, kas nav piemērota zīmējuma izveidošanai
Fotogrāfija, kas ir piemērota zīmējuma izveidošanai
Ideāli piemērota fotogrāfija

Sūtiet bildes, kurās cilvēks izskatās pēc iespējas reālāks, bez optiskiem traucējumiem, kas izmaina sejas vaibstus līdz nepazīšanai. Nesūtiet neskaidras, miglainas, pārāk izgaismotas vai, gluži otrādi – tumšas bildes.

Ja Jums nav fotogrāfijas elektroniskajā versijā, varam ar Jums tikties un Jūs iedosiet mums fotogrāfiju,kas izgatavota uz fotopapīra.

Pirms uzsāksim zīmēt īsto zīmējumu, vispirms uzzīmēsim skici. Tikai pēc Jūsu piekrišanas sāksim zīmēt pasūtīto zīmējumu. Pasūtījums tiks izpildīts 3 – 5 dienu laikā (atkarībā no zīmējuma lieluma un sarežģītības) no skices apstiprināšanas brīža.

Jūsu pasūtījumu varam noformēt glītā rāmītī ar stiklu. Tā cena ir 5Eur – 22Eur (atkarībā no formāta). Gatavo darbu Jūs saņemsiet iepakotu biezā kartona aploksnē, lai tas būtu ērti un droši transportējams.

Ir iespēja pasūtījumu piegādāt Rīgas robežās. Piegādes cena 7Eur. Jūs varat ietaupīt savu naudu, ja atbrauksiet saņemt pasūtījumu uz mūsu darbnīcu (Dreiliņi, Ozolu iela 1a). Pastāvīgajiem klientiem Rīgā piegāde bez maksas.

Ja Jums ir radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, ziņojiet mums. Ar lielāko prieku uzklausīsim un palīdzēsim!

Copyright 2010 IK Bulikina-Art